Adressen

Paljas secretariaat & postadres
p/a Marijn van Huet,
Esdoornstraat 13, 6903 CL Zevenaar
E-mail: secretariaat@paljas.nl
KvK: 40119977

Paljas Clubhuis ‘ToJo’
Engeveldweg 2 
6904 GM Zevenaar
Telefoon: 0316 – 72 30 95
GPS: 51.92569,6.063069
T

Paljas op Twitter:
@paljas http://www.twitter.com/paljas
@paljasprins http://www.twitter.com/paljasprins
@paljaspresident http://www.twitter.com/paljaspresident

Paljas op Facebook:
http://facebook.com/cvpaljas

Hoe je ons kunt bereiken…
Wie, wat en waar.

Hieronder een overzicht van de meest gebruikte Paljas e-mailadressen.

Algemeen:
info@paljas.nl

Paljas Bestuur
Erik Lamers (Voorzitter), voorzitter@paljas.nl
Marijn van Huet (Secretaris), secretaris@paljas.nl
Niek Reijmer (Penningmeester), penningmeester@paljas.nl
Guido Boerboom, guido.boerboom@paljas.nl
Jennifer Vos, jennifer.vos@paljas.nl
Jasper Peters, jasper.peters@paljas.nl
Martin Witjes, marin.witjes@paljas.nl

Info over de online passe-partout en groepskaarten e-ticket verkoop:
E-tickets: e-ticket@paljas.nl

Tafel Reserveringen (Revu), reserveren@paljas.nl
Leden administratie
, leden.admin@paljas.nl

Paljas Hof
Jan Berkel, president@paljas.nl

Paljas Kindercarnaval
Sander Christ

Revu Algemeen (inhoud & programma)
Pieter Snelder, pieter.snelder@paljas.nl

Regie Revu
Pieter Snelder, pieter.snelder@paljas.nl

Wagenbouw
Rodger Boerboom, rodger.boerboom@paljas.nl
Kleding:
 Evelyn Litjens, evelyn.litjens@paljas.nl

Sponsoring
<naam>, sponsoring@paljas.nl

Fotografie
Frank Dercksen, foto@aljas.nl

Paljas Nieuwsbrief
Jolanda van den Boom (content), jolanda.vanden.boom@paljas.nl

Webmaster
webmaster@paljas.nl

Paljas e-mail adressen (vragen, wijzigingen en/of klachten)
Frank Dercksen, postmaster@paljas.nl